OSMANCIK İSMAİL KARATAŞ SAĞLIK MESLEK LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yeni siteniz hayırlı olsun çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkürler.

yeni siteniz hayırlı olsun çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkürler. Empty yeni siteniz hayırlı olsun çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkürler.

Mesaj  emel Paz Kas. 30, 2008 11:43 am

Özellikle bütün hocalarımın geçmiş öğretmenler gününü kutlarım.Günler nasıl geçiyor hiç anlamıyorum ben mezun olalı 2 yıl olacak.Hepinizi çok özledim yaşadıklarımızın kıymetini hiç bilemedik insan arkasına dönüp baktığında anlıyor herşeyi.Bütün öğretmenlerime ve arkadaşlarıma sesleniyorum unutulduk demesinler yaşadığımız o koskoca 4 yıl asla unutamayz.insan çalışma hayatına atılınca hiç birşeye vakit ayıramıyor.Şuan orda okuyan bütün arkadaşlarıma sesleniyorum okulumuzun ,arkadaşlarınızınve öğretmenlerimizin kıymetini bilin.ben şuanda Bolu da çalışıyorum yolu düşen herkesi beklerim.BÜTÜN HOCALARIMA SELAMLAR (özellikle Cemalettin Hocamıza)

C.Köroğlu:Merhabalar Emel...Çalışma temposuna kendini kaptırınca hiçbirşeye vakit kalmadığını düşünmen çok normal..Mezunlarımızın farklı yerlerde çalıştıklarını görmek bizleri mutlu ediyor.Selamlar...

emel

- Similar topics