OSMANCIK İSMAİL KARATAŞ SAĞLIK MESLEK LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

herkese slm

herkese slm Empty herkese slm

Mesaj  nese_karabas_gulec Ptsi Eyl. 21, 2009 6:09 am

Merhaba İKSML ben ilk mezunlardan Neşe..Nasılsınız Ünsal Hocam Mehmet Hocam ve ısımlerını saymakla bıtıremıycem dıger Saygıdeger Öğretmenlerım bayramınızı en ıcten dıleklerımle kutlar ellerınızden operım keske gelebılsem de uzun uzun hasret gıdersek bı de merak ettıgım mezun olan arkadaşlarımın nerede oldukları bı kaçıyla görusuyorum ama ya dıgerlerı cocuklar yapmayın bu okulu bız yaptık sırf yıbo dan ayrılıp bır an once okulumuza gecmek ıcın harıl harıl okulu temızleyıp bahceyı duzenledıgımız, ya sız saglık memurlugunda att de olan erkek arkadaslarımız ranzalarımızı kurdugumuz günlerı ne cabuk unuttunuz ya RAHMETLI ÖMER HOCAMIZLA yaptıgımız aksam sohbetlerı PEKI YA SIMDI NERDESINIZ BU KADAR MI ARKADASLIGIMIZ NERDE ÜNSAL HOCAMIZIN PIRLANTA GIBI 41 KIZI yapmayın bu kadar bırbırımızden kopmus olamayız çogumuz evlendı ben de dahıl eşlerımızı bıle tanıstırmadık bırbırımıze YENIDEN OKULDA BIR ARAYA GELMEYE NE DERSINIZ ESKI GUNLERIN HATRINA HEPİNİZİ COK OZLEDIM....................................................CALCENE NESE

nese_karabas_gulec

- Similar topics