OSMANCIK İSMAİL KARATAŞ SAĞLIK MESLEK LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayırlı olsun

hayırlı olsun Empty hayırlı olsun

Mesaj  dept.csi C.tesi Kas. 08, 2008 3:23 pm

emegi gecen herkesin eline saglık birşeylerin düzelmesi ve iyi olabilmesi için emek gerekir bu okulun ilk acıldıgında ranzaları biz yapmıştık agacları biz diktik elimizle kömür cektik elimizde fırcalar okulun bahcesini cok temizledik sabah boyalı gelen ayakkabılar toz oluyordu temizledigimiz için birde fırca yerdik ayakkabın toz diye biz bunları unutmadık unutturmayız. ilk mezunların emegini göz ardı edemezsiniz vefasızlık diz boyu yine biz vefalı olalım varın siz olmayın canınız sag olsun...

C.Köroğlu:İlk mezunlarımızın kendi okulları için neler yaptığını kendim bizzat yaşamasamda anlatılanlardan biliyorum,bunlar unutulmaz...Ayrıca yukarıdaki sözlerden anladığıma göre bir sitem var zannedersem..Bunun nedeni ilk mezunlara sitede yer verilmemesi olabilir gibime geliyor...
Kendi açımdan söyleyecek olursam,önceki web sitemizde de defalarca söyledim,ilk mezunların ayrı ayrı kendi kişisel resimleri yok,ben okula geldikten sonra kendi çabalarımla bir okul web sitesi oluşturmaya çalıştım ve bu iş hemen olacak birşey değil di,uzun bir çalışma ve gayret gerektiriyordu,tabi bu arada sizler mezun oldunuz ve bu çalışma içerisinde tüm öğrencilerin ayrı ayrı resimlerini çektim,sitede gördüğünüz öğrenci resimleride dahil,bütün resimler bana aittir ve tarafımdan çekilmiştir.Gönül isterdi ki sizlerinde resimleri olsun ve yayınlayayım...
Belki siteminiz bu değildir ama ben kendimle alakalı kısmını cevaplamış oluyum..
Sonuç olarak üzgün olduğumu belirtmek isterim...Selam ve sevgilerle

dept.csi

- Similar topics